מהו הזמן הכי טוב להצטלם בו במהלך השנה? (לצילומים בטבע)

עודכן ב: 4 מרץ 2020

לפעמים בשיחות עם לקוחות ומתעניינים עולים להם חששות- בחורף? קר מידי. ירד גשם. באביב? לפעמים יש גשמים שמפתיעים. בקיץ? חם מידי ואין פרחים.. לא יודעים מתי להצטלם ומתלבטים! אז אני אעשה לכם קצת סדר :)


קודם כל, אם מצאתם זמן- חופש לילדים, חופשה מהעבודה וכו, או שיש לכם עכשיו חשק להצטלם- לא הייתי מוותרת על כך לא משנה באיזו עונה בשנה אנחנו נמצאים! יש זמנים שלא יחזרו על עצמם מבחינת המוטיבציה והזמן הפנוי, ולכן במקום לעשות "דוקטורט" כדאי פשוט ללכת להצטלם אצל צלם מוכשר.לא הצלחתי לשכנע אתכם? הנה עונות השנה והיתרון של כל אחת!


אביב (מרץ-יוני): האביב היא תקופה נהדרת. מבחינת מזג האוויר- הוא נוח ונעים. במרץ יכולים עדיין לתפוס אותנו גשמים אך לרוב הם עדינים. בתחילת האביב כל הטבע מלבלב ומלא פרחים. ביניהם גם כלניות אדומות יפיות! לקראת סוף עונה זו אפשר להתחיל להרגיש את הסממנים של הקיץ.

(אביב)קיץ (יוני-ספטמבר): לעומת שאר העונות הקיץ היא עונה נהדרת ומאתגרת בו זמנית. הטבע פושט מעצמו את צבעיו ומתחיל להיות חם ולח. עם זאת, אפשר לצלם בים ללא חשש שיהיה קר מידי. אפשר לצלם במקומות מסוימים כגון שמורות טבע כדי שהרקע יהיה ירוק ויפה :) היתרון הכי גדול של העונה הזו (מלבד החופש של הילדים ושל חלק מההורים) הן השקיעות! השקיעה הופכת להיות ארוכה במיוחד, ואיתה אפשר להפוך את התמונות לקסומות עוד יותר.

(קיץ)סתיו (ספטמבר-דצמבר): סתיו הוא זמן בו הגשמים מתחילים לחזור והירוק מתחיל לבצבץ שוב. אפשר לראות המון פרחים צהובים גם בעונה הזו בכל מקום. העצים הופכים לחומים מה שיוצר אווירה עדינה וקסומה. מזג האוויר מתמתן כך שלא חם מידי. אפשר לשחק עם אלמנטים כגון עלים שנשרו מהעצים ועוד.

(סתיו)
חורף (דצמבר-מרץ): העונה האהובה עלי לצילומים. נכון, יורד גשם, אך בישראל אין גשם מידי יום בחורף. השקיעות הן הכי יפות, וגדולות ואדומות. ואם יש עננים הם יוצרים תאורה מרוככת ועדינה. כבר בינואר מתחילים להופיע פרחים יפיפיים, ובפברואר השקדיות. הכל בטבע הופך לירוק ויפה, וקשה שלא ליצור תמונות מהממות בכל מקום אפשרי. הלבוש הארוך בעיני הוא גם מהמם ויוצר מראה חורפי-אירופאי. זו באמת התקופה הכי יפה בשנה.


(חורף)אם אתם רוצים לראות עוד תמונות שלי לחצו על הגלריה :)

ולחצו כאן אם אתם רוצים לדעת עוד על תכנון צילומים, ארגון אירוע, בוק בת מצווה, ועוד. מקווה שתהיה לכם שנה שבה כל העונות יביאו איתן רק דברים טובים.תגיות: #צילום #צילומים #רותי #בנזימן #עונה #זמן #בוק #בת #מצווה #צילומי #הריון #משפחה #ברית #אירוע #נשיות #טבע #מרכז #אירועים #תוכנית #מדריך #תכנון80 צפיות
  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram

מפת אתר

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now