מידע על צילומים

אני רוצה שתעצמו לרגע את העיניים ותחשבו על התמונה המייצגת אתכם הכי טוב.

האם אתם מדמיינים צחוק פרוע? עמידה אסרטיבית? ישיבה רגועה במקום פסטורלי?

כשמתגבשת תמונה בדמיונכם נסו לחשוב: האם היא מעבירה את הרגש הנכון? האם היא מוציאה החוצה את המסר שאתם רוצים להעביר?

רותי בנזימן צלמת

הסיפור שלי:

קוראים לי רותי, צלמת מפתח תקווה (במקור מודיעין). 

לפני כארבע שנים אמי קנתה לי מצלמה לכבוד יום ההולדת ומשם חיי השתנו מקצה לקצה. הגעתי לשלב בחיים בו לא ידעתי איך להתקדם ומה אני רוצה לעשות. למדתי קולנוע באותו זמן התכננתי לעבוד כשכירה כעורכת וידאו. ככל שהזמן עבר ודמיינתי את עצמי עובדת מול מחשב כל היום הבנתי שזה לא בשבילי. הרגשתי אבודה, כל התכנון שהיה לי בראש התפרק ולא ידעתי מה הלאה.

התחלתי להכיר את תחום הצילום כתחביב, ולצלם אנשים ללא תמורה. ככל שהשתפרתי התחלתי לקבל תשלום, עד שהפכתי את זה לרשמי ופתחתי את העסק שלי- "מעבר למילים".

צלמת בטבע רותי בנזימן

על עסק:

התפקיד שלי הוא לשמור זכרונות לאנשים. אם זה את השלב בחיים שבו התינוק הגיע לגיל שנה, אם זה להקפיא את שלב המעבר מילדות לבגרות, ואם זה תיעוד של אחד האירועים הכי חשובים בחיים. אני שם, מתעדת רגעים של אהבה, ומקפיאה רגעים יקרים מפז.
לכן החיבור ביני ובין הלקוחות שלי חשוב מאוד. אני בודקת שיש לנו שיח נעים, ודואגת בשטח שהחוויה תהיה כיפית ורגועה שמותאמת לאופי של כל אחד.

איכות התמונות ויופין הוא משהו שאני לא מוותרת עליו. אני לא אסיים צילומים אלא אם כן אדע שיש לנו את כל מה שצריך. אני רוצה שתמיד יצא הכי יפה ומיוחד, ומנסה תמיד להתעלות על צילומים קודמים שלי. 

אם אתם שוקלים להצטלם אצלי, השלב הראשון הוא לבדוק האם אתם מתחברים לגישה- של לא לבגר נערות, של צילומים בטבע היפיפה שיש לנו, ושמירה על רגעים ספונטנים וטבעיים. 

השלב השני הוא לבדוק שאתם מתחברים לתמונות שלי, כאן בגלריה. 

ואם תרצו, צרו איתי קשר ונדבר :)